پرشین
پرشین

نـرخ حـوالـه

تاریخ : 2024/07/13

ساعت : 11:30:07

نماد

نوع ارز

خرید

فروش

PBG

2.225

2.324

لیر

1.750

1.849

دلار

57.500

59.290

یورو

62.240

64.440

سرویس انتقالات ارزی پرشین
لیر ، دلار ، یورو

در سیستم حوالجات پرشین (پنل حواله) با پرداخت تومان از طریق اینترنت بانک و یا حضوری در بانک بصورت کارت به کارت ، پایا و ساتنا و با ثبت تراکنش خرید حواله در سیستم پرشین میتوان اقدام به انتقال یکی از ارزهای لیر ، دلار و یورو به بانک های ترکیه نمود. انتقال ارز از ترکیه به ایران هم توسط پروسه ای معکوس به همین صورت ممکن می باشد.

اجرت حواله لیر متناسب با بانک دریافت کننده ترکیه در صفحه اجرت ها اعلام شده است و برای حواله دلار و حواله یورو مقدار اجرت ثابت می باشد. ( لیست اجرت ها حواله ترکیه )

حواله جات انجام شده در پنل حواله منوی گزارش حواله قابل پیگیری می باشد. همچنین مراحل تایید و پرداخت با SMS به کاربر گزارش داده میشود.

دیگر خدمات ارائه شده در پنل حواله از قبل تبدیل ارز با نرخ های فارکس ، حساب های ارزی لیر ، دلار ، یورو و ارز دیجیتال PBG ، دریافت و برداشت ارزی از تمامی بانک ها و گزارش تراکنش حساب ها و سرمایه گذاری با سود 25 درصد و ... می باشند.

نحوه خرید حواله

ابتدا واریز تومان را از طریق شعب بانک ها یا بصورت آنلاین انجام میدهیم

سپس در وبسایت پرشین بخش کنترل پنل حواله https://havale.persianbg.com در منوی خرید لیر درخواست حواله را ثبت میکنیم

مراحل تایید و پرداخت بصورت اتوماتیک انجام و به شما از طریق sms اطلاع رسانی میشود

تغییرات نرخ ارز

با کلیک روی نام ارزها می توانید نمودار را مشاهده کنید

لـینک شـاپ

خرید آنلاین از ترکیه

-

خرید از سایت های خارجی

پرشین

لینک شاپ چیست ؟

روشی نوین برای خرید اینترنتی از وب سایت های خارجی و برند های مشهور دنیا میباشد. برای خرید کاربر میتواند بعد از انتخاب کالا در وب سایت فروشنده لینک محصول را کپی کرده و از طریق ثبت لینک محصول مورد نظر در وبسایت پرشین آن را خریداری کند و در آدرس اعلام شده در ایران تحویل بگیرد. در این سیستم کالاهای ثبت شده در مراحل خرید و ارسال، بصورت آنلاین برای کاربر قابل پیگیری میباشند.

پرشین

در این سیستم شما از مزایای زیر برخوردار می شوید

اجرت خرید بسیار اندک فقط 5% به ازای قیمت کالا

سیستم محاسبه مالی

ارسال هفتگی سفارشات

کنترل بازگشت و ابطال خرید به صورت آنلاین

تبادل لینکها و کالاهای دارای تخفیف

رهگیری کالا از لحظه خرید تا تحویل کالا درب منزل

قیمت کالا و هزینه ارسال بار با توجه به نرخ روز ارز به تومان پرداخت میشود

محاسبه

ارز پرداختی

قیمت کالا

وزن کالا با بسته بندی (کیلوگرم)

زمان تقریبی ارسال و تحویل کالا

0

هزینه تقریبی خرید و ارسال کالا به ایران

0

نحوه سفارشات لینک شاپ

برای خرید از سایت های خارجی لینک محصول را کپی کنید

لینک

https://zara.com

لینک را در کنترل پنل لینک شاپ در منوی سفارش جدید در کادر لینک وارد کنید

بعد از ثبت فاکتور مراحل تایید و ارسال را در منو سفارش ها پیگیری کنید

پرشین

تبدیل لحظه ای ارز

در منوی تبدیل ارز به راحتی میتوانید برای تبادل ارزهای EURUSD - EURTRY - USDTRY با قیمت های لحظه ای بازار جهانی (فارکس) اقدام کنید. این سرویس برای کسانی که در ایران زندگی میکنند و یا به هر دلیلی به بازار فارکس دسترسی مستقیم ندارند شرایط معامله با نرخ های لحظه ای و پرداخت و دریافت سریع و بدون واسطه را ارائه میدهد. قیمت های آنلاین و انتقال آنی ارزهای مورد معامله به حساب های شما در سایت پرشین تسریع در معاملات را نوید میدهد.

برای اینکه از این خدمات استفاده کنید میتوانید با ثبت نام در سایت از حساب های ارزی یورو ، دلار ، لیر و پی بی جی (ارز دیجیتال) بهرمند شوید و در منوی تبدیل ارز به معامله بپردازید.

انجام معامله با چند کلیکحجم نامحدود خرید و فروشامنیت معاملات و تراکنش هادریافت صورت حساب هر معاملهنمایش نمودار برای تحلیل گذشته بازارتاریخچه تمام معاملات در دوره زمانی متفاوتانتقال موجودی حساب های ارزی شما به ایران

دلار

/

لیر

یورو

/

دلار

یورو

/

لیر

لیر

/

PBG

نرخ خرید

31,3979

1,0703

34,2911

0,7960

نرخ فروش

35,0334

1,1140

38,2617

0,7960

گیفت کارت های گوگل پلی

گیفت کارت های گوگل برای خرید از فروشگاه آنلاین گوگل و شارژ حساب های گوگل روشی سریع و آسان میباشد. خرید کتاب ، آهنگ ، نرم افزار و بازی هایی که در گوگل پلی میباشد و در تمام وبسایت هایی که برای پرداخت گوگل پی و گیفت کارت های گوگل را بعنوان روش پرداخت قبول میکنند این کارت را میتوانید استفاده کنید.

نحوه خرید

لینک های تخفیفی کالاها

لینک های تخفیفی ویژگی جدید سایت برای کاربران لینک شاپ (خرید آنلاین توسط لینک از سایت های خارجی) می باشد. در این بخش کالاها و وب سایت هایی که دارای تخفیف های ویژه هستند و در هفته پر فروش میباشند را به شما معرفی میکنیم شما میتوانید از فرصت های اعلام شده برای خریدهایی با تخفیف ویژه که توسط فروشندگان اعلام میشود استفاده کنید که از صرف زمان اضافه برای جست و جوی کالا هایی با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه جلوگیری میکند و باعث استفاده بهینه از زمان می شود. این امکان در صفحه اصلی پنل کاربری لینک شاپ نمایش داده میشود .

لیست کالاهای تخفیفی

ارز دیجیتال PBG

ارزی دیجیتال که در هر روز یا ساعتی بصورت آنلاین قابل خرید و فروش میباشد. پشتوانه این ارز طلا و پوند میباشد که با گذشت زمان با افزایش خریدار و معامله گرها ارزشش نسبت به دیگر ارزها افزایش می یابد. سیستم تبادل بصورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز در دست رس بوده و با چند کلیک میتوانید دستور تبادل را اعلام کنید و در حساب پرشینی خود مقدار موجودی را کنترل کنید. برای انتقال به حساب دیگران هیچ محدودیتی وجود ندارد و کافیست شماره حساب گیرنده را داشته باشید. برای تبدیل PBG به تومان و انتقال به حساب بانک های ایرانی میتوانید بصورت مستقیم به تومان تبدیل کرده و به ایران انتقال دهید. با ورود به پنل کاربری پرشین حواله گزارش تمام تراکنش های این PBG برای شما نمایش داده میشود.

نمایش رسید تبدیل در هر معاملهسرمایه گذاری مطمئن با هر مبلغ موجودیگزارش کلی و دوره ای تبادلات بصورت آنلاینتبدیل و انتقال سریع به حساب بانک های ایرانقابل تبادل در هر روز و ساعتی بصورت آنلاین

بلاگ پرشین

پرشین را در دنبال کنید

کلیه حقوق سایت متعلق به پرشین
برای اطلاع رسانی و بدون اجرت می باشد.

logofooder
ستاد سازماندهی اینترنتی

سلام
وقتتون بخیر

چطور میتونم کمکتون کنم؟