حواله لیر

3.479

حواله دلار

28.590

حواله یورو

33.580

حواله PBG

803

حواله لیر

3.479

حواله دلار

28.590

حواله یورو

33.580

حواله PBG

803

قوانین و مقررات

قوانین کسب و کار و استفاده از خدمات وب سایت گروه بازرگانی پرشین

ثبت نام در وبسایت

ثبت نام در وبسایت گروه پرشین به صورت یکپارچه انجام میشود و برای ورود به سایت های مختلف پرشین فقط یکبار نیاز به ثبت نام دارید و از یک فرم ورود به سیستم استفاده خواهید کرد. برای ثبت نام و عضویت در وبسایت گروه پرشین باید به موارد زیر توجه شود.

استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است.

هنگام ثبت نام ، استفاده از یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

در زمان استفاده از خدماتی که نیاز به آدرس کاربر میباشد ، ثبت یک آدرس معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

وبسایت پرشین به دقت توسط مدیریت سایت نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف، دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.

خـریـد حـوالـه

خرید حواله به معنای واریز ریال در ایران و دریافت معادل لیر - دلار - یورو در ترکیه و برعکس به قیمت روز می باشد.

ساعت بروزرسانی نرخ حواله در بالای صفحه اصلی نوشته شده که هر روز بعد از اعلان نرخ ازر و حوالجات ارزی در سایت ما هم بروز رسانی می شود.

ساعت کاری سایت از 9:30 تا 18:00 به غیر از روزهای یکشنبه میباشد و تمام خرید هایی که در خارج از زمان کاری ثبت می شوند با اولین به روز رسانی قیمت لیر محاسبه می شوند.

حتما قبل از هر واریز شماره حساب را بررسی کنید، مسئولیت واریز به حساب های دیگر و یا قدیمی خارج از دسترس بر عهده کاربر می باشد.

در صورتی که مبلغ واریز شود و کاربر از خرید خود منصرف شود بازگشت مبلغ واریزی با احتساب نرخ خرید حواله در وبسابت بازگرداننده میشود.

برای تایید و استفاده از حساب های واریز کننده و دریافت کننده فرستادن کارت شناسایی و در صورت صلاح دید بخش امنیت سایت مدارک شناسایی دیگر الزامیست.

در زمان ثبت تراکنش در منوی خرید حواله استفاده از موارد منطبق با واریزی شما الزامیست و در صورت عدم انطباق احتمال ابطال تراکنش وجود دارد و کاربر ملزم به ثبت درخواست خرید لیر از منوی مربوطه با اطلاعات صحیح می باشد.

در واریزی هایی که بصورت پایا و ساتنا انجام می شود در صورت تغییر نرخ حواله از زمان ثبت خرید تا زمان تسویه بانک و واریز وجه به حساب مقصد و تایید ،تراکنش با نرخ بروز شده در زمان تایید ،محاسبه و واریز می گردد.

حواله هایی که در ساعت و روز های کاری ثبت شوند به ترتیب زمان ثبت و به نسبت حجم ترافیک وب سایت حدودا بین 20 تا 60 دقیقه بعد از ثبت خرید حواله در سایت پرداخت میشوند.

برای پرداخت و تسویه حواله های ثبت شده بصورت واریز به حساب بانکی اجرت دریافتی توسط بانک از مشتری کسر میشود.

خرید کالا در لینک شاپ

لینک شاپ به معنای خرید کالاها از وبسایت های خارج از ایران با کارپردازی گروه بازرگانی پرشین میباشد. در این روش کاربر میتواند لینک کالاهایی که میخواهد خریداری کند را در وبسایت پرشین ارسال کند تا فرایند خرید و ارسال کالا به ایران توسط شرکت انجام گردد. هزینه هایی که کاربر در هر خرید می پردازد عبارتند از قیمت کالا + اجرت خرید + هزینه ارسال کالا به ایران + هزینه پیک در ایران می باشد.

لازم است کاربر قبل از اقدام به خرید حساب لیر خود را شارژ کند و به مقدار کافی در حساب لیر موجودی داشته باشد. کاربر در هر زمانی میتواند حساب خود را شارژ کند، و پیشنهاد میشود در زمانی که حواله لیر نرخ مناسبی دارد برای خرید لیر و شارژ حساب اقدام کنید.

ترجیحا یک آدرس معتبر برای تحویل کالا در ایران اعلام کند.

کالا در ایران به آدرس و فرد مشخص شده در آدرس تحویل داده خواهد شد. فرد تحویل گیرنده باید شماره همراه مشخصی داشته باشد.

برای خرید کالا فقط کافی است که لینک کالا را در فرم خرید وارد کند. چنانچه بعضی از سایتهای فروش کالا اطلاعات نوع کالا - سایز - رنگ - قیمت و تعداد را در وبسایت پرشین نمایش ندهند ، لازم است که کاربر برای سفارش فیلدهای مربوطه را به صورت دستی پر کند.

خرید سفارش های ثبت شده از ساعت 9:30 تا ساعت 24:00 صورت میگیرد و کالاهایی که خارج از این زمان ثبت میشوند در اولین ساعت کاری روز بعد انجام میشود.

در روزهای خواص که تخفیف های ویژه در وبسایت های فروشنده وجود دارد خرید سفارش های ثبت شده در تمام ساعات شبانه روز انجام میپذیرد.

مراحل خرید تا تحویل دارای وضعیت های زیر است که توضیح داده میشود:

1 - ثبت سفارش(به معنای مرحله ای است که کاربر سفارش خود برای خرید به شرکت اعلام میکند.)

2 - ابطال سفارش( تا زمانی که اقدام به خرید کالا نشده باشد کاربر میتواند از طریق پیام در سایت سفارش خود را کنسل کند. در این مرحله هیچگونه هزینه ای به کاربر تحمیل نخواهد شد. )

3 - خرید( در این مرحله خرید کالای کاربر توسط شرکت انجام شده است. اما هنوز کالا به انبار شرکت نرسیده است. )

4 - عودت یا ابطال خرید( چنانچه پس از خرید کالا کاربر از سفارش خود منصرف شود بایستی آن را پس بدهد. در این مرحله فقط مبلغ کالا به حساب کاربر برگردانده میشود و کاربر باید درصد هزینه خرید را بپردازد.چنانچه برای خرید کالا هزینه های دیگری نیز انجام شده باشد مانند هزینه کارگو و هزینه های جابجایی، آنها نیز از حساب کاربر کسر خواهد شد.
توجه: مبلغ کالا پس از تسویه با وب سایتی که کالا از آن خریداری شده است و در زمان برگشت پول کالا به حساب شرکت، به حساب کاربر اعاده خواهد شد.
توجه: چنانچه کالایی که به دست کاربر رسیده باشد، در صورتی عودت داده میشود که با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و یا اینکه خسارتی به کالا وارد شده باشد، در این صورت لازم است که عودت کالا باهمان کیفیت ارسال توسط نماینده شرکت در ایران تحویل گرفته و تایید شود. )

5 - تحویل شرکت( در این مرحله کالایی که از طرف سایت فروشنده فرستاده شده توسط انبار شرکت پرشین دریافت شده است )

6 - بسته بندی( کالا در بسته های آماده ارسال به ایران قرار گرفته است ، وزن بسته ها مشخص شده و بسته آماده تسویه اجرت ارسال می باشد )

7 - ارسال به ایران( کالا برای ارسال به ایران از شرکت خارج شده است )

8 - تحویل پیک( کالا در ایران توسط پیک تحویل گرفته شده و برای ارسال به آدرس مشخص شده هماهنگی لازم با مشتری صورت میپذیرد )

9 - تحویل مشتری( کالا تحویل کاربر شده و فرایند خرید و ارسال تکمیل شده است )

توجه : بررسی و کنترل کالاها تا 2 روز پس از تحویل کالا به مشتری امکان پذیر است و بعد از آن هیچ شکایتی پذیرفته نمی شود .

توجه : پس از بسته بندی لازم است تا حداکثر 24 ساعت قبل از ارسال بسته ها به ایران برای تسویه هزینه باربری آن اقدام شود.چنانچه خود کاربر و از داخل سیستم اقدام به تسویه کند امتیاز مناسبی به وی تعلق خواهد گرفت.

توجه : کالا در محل از قبل تعیین شده تحویل داده خواهد شد و برای تغییر محل تحویل، هزینه مسیر اضافه کالا توسط پیک محاسبه خواهد شد که لازم است در همان محل به پیک پرداخت شود.

تعرفه ارسال بار در سال 1399

نحوه محاسبه هزینه ارسال کالا با فرمول زیر می باشد:

از 1 تا 20 کیلوگرم 98.000 تومان برای هر کیلو ( بدون در نظر گرفتن میزان گمرکی )

از 1 تا 20 کیلوگرم 110.000 تومان برای هر کیلو ( با در نظر گرفتن میزان گمرکی )

از 21 تا 100 کیلوگرم 78.000 تومان برای هر کیلو ( بدون در نظر گرفتن میزان گمرکی )

از 21 تا 100 کیلوگرم 98.000 تومان برای هر کیلو ( با در نظر گرفتن هر میزان گمرکی )

از 100 کیلوگرم به بالا لطفا با شماره 00905060666789 در ارتباط باشید.

توجه: وزن کالا بصورت عدد صحیح با واحد کیلو گرم محاسبه می شود .

سایر موارد

کلیه مواردی که خارج از قوانین فوق باشد بصورت خاص توسط مدیریت شرکت بررسی و تصمیم مقتضی اتخاذ میشود.

تایید قوانین و مقررات در زمان ثبت نام در وب سایت به منزله قبول و التزام می باشد.

بلاگ پرشین

پرشین را در دنبال کنید

logofooder
ستاد سازماندهی اینترنتی