حواله لیر

1.849

حواله دلار

59.290

حواله یورو

64.440

حواله PBG

2.324

حواله لیر

1.849

حواله دلار

59.290

حواله یورو

64.440

حواله PBG

2.324

قوانین و مقررات

قوانین کسب و کار و استفاده از خدمات وب سایت گروه بازرگانی پرشین

ثبت نام در وبسایت

ثبت نام در وبسایت گروه پرشین به صورت یکپارچه انجام میشود و برای ورود به پنل های کاربری مختلف فقط یکبار نیاز به ثبت نام دارید و از یک فرم ورود به سیستم استفاده خواهید کرد. برای ثبت نام و عضویت در وبسایت گروه پرشین باید به موارد زیر توجه شود.

استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد در سایت الزامی است.

هنگام ثبت نام ، استفاده از شماره تماس معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

در زمان استفاده از خدماتی که نیاز به آدرس کاربر میباشد ، ثبت یک آدرس معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

وبسایت پرشین به دقت توسط مدیریت سایت نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف، دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.

خـریـد حـوالـه

خرید حواله به معنای واریز ریال در ایران و دریافت معادل لیر - دلار - یورو در ترکیه و برعکس به قیمت روز می باشد.

زمان آخرین بروزرسانی نرخ حواله در سایت بالای صفحه اصلی نوشته شده که هر روز بعد از اعلان نرخ ازر و حوالجات ارزی (بین ساعت 11:00 تا 11:30 به وقت ترکیه به غیر از روزهای یکشنبه) در سایت ما هم بروزرسانی می شود. در طی روز نرخ حواله همراه با نوسانات بازار تغییر میکند و میتوانید با نرخ های مشخص شده در سایت خرید و فروش حواله را انجام دهید.

در 24 ساعت روز 7 روز هفته از طریق پنل حواله میتوانید خرید حواله را ثبت کنید، تراکنش هایی که بعد از ساعت 18:30 ثبت شوند در روز کاری بعد با اولین بروزرسانی نرخ در سایت محاسبه و پرداخت می شوند. در صورت عدم ارائه خدمات در روزهایی مانند تعطیلات رسمی و شرایط خاص قبلا در صفحه اصلی پنل حواله به کاربر اطلاع رسانی میشود.

تسویه تراکنشهای ثبت شده در ساعات 11:30 - 13:30 - 18:30 به وقت ترکیه بجز روزهای یکشنبه انجام میشود ، تراکنش هایی که حساب های مورد استفاده در آنها تایید نشده باشند، بعد از احرازهویت حساب ها شامل این زمانبندی میشوند و به بخش تایید و پرداخت ارجاع داده خواهند شد.

حتما قبل از هر واریز شماره حساب را بررسی کنید، مسئولیت واریز به حساب های دیگر و یا قدیمی خارج از دسترس بر عهده کاربر می باشد. اطلاعات حسابی که در سایت مشاهده میکنید از تاریخ ذکر شده در پایین شماره حساب فعال بوده و قابل استفاده میباشد.

برای تایید و استفاده از حساب های واریز کننده وجه ارسال مدرک (مطابق توضیحات موجود در منوی حساب بانکی) الزامیست و در صورت صلاح دید بخش احراز هویت سایت مدارکی افزون بر موارد اعلام شده در منوی حساب بانکی دریافت خواهد شد. توضیحات نحوه ارسال مدرک و اطلاعات بیشتر در این خصوص، در پنل حواله / منوی حساب بانکی قابل مطالعه میباشد. بعد از تایید احرازهویت حساب در صورت استفاده برای تراکنش های آینده نیاز به احراز دوباره حساب نمیباشد.

در صورت انصراف کاربر از خرید حواله خود (به هر دلیلی) بعد از واریز مبلغ به حساب موجود درسایت ، فقط با استفاده از منو های موجود در پنل حواله امکان بازگشت وجه به حساب واریز کننده میباشد. تایید واریزی یا احراز هویت حساب حتی برای این شرایط هم انجام میشود. (راهنمای لغو و بازگشت وجه)

در زمان ثبت تراکنش در منوی خرید حواله استفاده از موارد منطبق با اطلاعت فیش واریزی ، نام و شماره تماس صاحب حساب واریز کننده و دریافت کننده الزامیست و در صورت عدم انطباق احتمال ابطال تراکنش وجود دارد و کاربر ملزم به ثبت مجدد خرید حواله با اطلاعات صحیح می باشد.

در واریزی هایی که بصورت پایا و ساتنا پرداخت شده است بعد از تسویه وجه با حساب پرشین پرداخت انجام میشود. در صورت تغییر نرخ حواله از زمان ثبت خرید حواله تا زمان تسویه بانک ، حواله با نرخ موجود در زمان تایید محاسبه و پرداخت می گردد. برای خرید بهتر میتوانید از (راهنمای) کیف پول تومانی در سایت استفاده کنید و قبل از ساعات بسته شدن ساتنا/پایا پرداخت تومان را انجام داده و در زمانی که نرخ مناسب را مشاهده کردید حواله را ثبت کنید.

در واریزی های بانکی لطفا قسمت توضیحات را خالی بگذارید در واریزی هایی که باید برای آنها دلیل (بابت ویا شرح) قید شود میتوانید از کلمه بدهی و یا اسم صاحب حساب استفاده کنید در مواردی که باید یکی از گزینه های ارائه شده توسط بانک را انتخاب کنید از گزینه بدهی ویا خرید خدمات یا کالا استفاده کنید، درصورت استفاده از کلمات دیگر مبلغ بازگشت داده خواهد شد.

برای پرداخت و تسویه حواله های ثبت شده بصورت واریز به حساب بانکی اجرت دریافتی توسط بانک از مشتری کسر میشود.

محاسبه حواله ها فقط بصورت اعداد صحیح انجام میشود. یعنی در خرید هایی که عدد اعشاری (کمتر از یک واحد ارزی) وجود داشته باشد فقط مقدار اعداد صحیح با کاربر تسویه میشود.

در مواقعی که نیاز به ارتباط با کاربر وجود دارد، پشتیبانی سایت از طریق واتساپ شماره موبایلی که ثبت نام با آن انجام شده است به کاربر پیام میدهد و یا از قسمت پیام ها در سایت ارسال پیام انجام میشود.

خرید کالا در لینک شاپ

لینک شاپ به معنای خرید کالاها از طریق لینک محصول موردنظر و ثبت آن در وبسایت پرشین میباشد. در این روش خرید، کاربر میتواند بعد از ثبت لینک کالا در پنل لینک شاپ فرایند خرید و ارسال کالا به ایران توسط تیم پرشین را پیگیری کند. هزینه هایی که کاربر در هر خرید می پردازد عبارتند از قیمت کالا + اجرت خرید + هزینه ارسال کالا به ایران + هزینه پیک در ایران می باشد.

لازم است کاربر قبل از اقدام به خرید حساب لیر خود را شارژ کند و به مقدار کافی در حساب لیر موجودی داشته باشد. کاربر در هر زمانی میتواند حساب خود را شارژ کند، و پیشنهاد میشود در زمانی که حواله لیر نرخ مناسبی دارد برای خرید لیر و شارژ حساب اقدام کنید.

ترجیحا یک آدرس معتبر برای تحویل کالا در ایران اعلام کند.

کالا در ایران به آدرس و فرد مشخص شده در آدرس تحویل داده خواهد شد. فرد تحویل گیرنده باید شماره همراه مشخصی داشته باشد.

برای خرید کالا فقط کافی است که لینک کالا را در فرم خرید وارد کنید. چنانچه بعضی از سایتهای فروشنده کالا اطلاعات نوع کالا - سایز - رنگ - قیمت و تعداد را در وبسایت پرشین نمایش ندهند ، لازم است که کاربر برای سفارش فیلدهای مربوطه را به صورت دستی پر کند.

خرید سفارش های ثبت شده از ساعت 9:30 تا ساعت 24:00 صورت میگیرد و کالاهایی که خارج از این زمان ثبت میشوند در اولین ساعت کاری روز بعد انجام میشود.

در روزهای خواص که تخفیف های ویژه در وبسایت های فروشنده وجود دارد خرید سفارش های ثبت شده در تمام ساعات شبانه روز انجام میپذیرد.

مراحل خرید تا تحویل دارای وضعیت های زیر است که توضیح داده میشود:

1 - ثبت سفارش(به معنای مرحله ای است که کاربر سفارش خود برای خرید به شرکت اعلام میکند.)

2 - ابطال سفارش( تا زمانی که اقدام به خرید کالا نشده باشد کاربر میتواند از طریق پیام در سایت سفارش خود را کنسل کند. در این مرحله هیچگونه هزینه ای به کاربر تحمیل نخواهد شد. )

3 - خرید( در این مرحله خرید کالای کاربر توسط شرکت انجام شده است. اما هنوز کالا به انبار شرکت نرسیده است. )

4 - عودت یا ابطال خرید( چنانچه پس از خرید کالا کاربر از سفارش خود منصرف شود بایستی آن را پس بدهد. در این مرحله فقط مبلغ کالا به حساب کاربر برگردانده میشود و کاربر باید درصد هزینه خرید را بپردازد.چنانچه برای خرید کالا هزینه های دیگری نیز انجام شده باشد مانند هزینه کارگو و هزینه های جابجایی، آنها نیز از حساب کاربر کسر خواهد شد.
توجه: مبلغ کالا پس از تسویه با وب سایتی که کالا از آن خریداری شده است و در زمان برگشت پول کالا به حساب شرکت، به حساب کاربر اعاده خواهد شد.
توجه: چنانچه کالایی که به دست کاربر رسیده باشد، در صورتی عودت داده میشود که با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و یا اینکه خسارتی به کالا وارد شده باشد، در این صورت لازم است که عودت کالا باهمان کیفیت ارسال توسط نماینده شرکت در ایران تحویل گرفته و تایید شود. )

5 - تحویل شرکت( در این مرحله کالایی که از طرف سایت فروشنده فرستاده شده توسط انبار شرکت پرشین دریافت شده است )

6 - بسته بندی( کالا در بسته های آماده ارسال به ایران قرار گرفته است ، وزن بسته ها مشخص شده و بسته آماده تسویه اجرت ارسال می باشد )

7 - ارسال به ایران( کالا برای ارسال به ایران از شرکت خارج شده است )

8 - تحویل پیک( کالا در ایران توسط پیک تحویل گرفته شده و برای ارسال به آدرس مشخص شده هماهنگی لازم با مشتری صورت میپذیرد )

9 - تحویل مشتری( کالا تحویل کاربر شده و فرایند خرید و ارسال تکمیل شده است )

توجه : بررسی و کنترل کالاها تا 2 روز پس از تحویل کالا به مشتری امکان پذیر است و بعد از آن هیچ شکایتی پذیرفته نمی شود .

توجه : پس از بسته بندی لازم است تا حداکثر 24 ساعت قبل از ارسال بسته ها به ایران برای تسویه هزینه باربری آن اقدام شود.چنانچه خود کاربر و از داخل سیستم اقدام به تسویه کند امتیاز مناسبی به وی تعلق خواهد گرفت.

توجه : کالا در محل از قبل تعیین شده تحویل داده خواهد شد و برای تغییر محل تحویل، هزینه مسیر اضافه کالا توسط پیک محاسبه خواهد شد که لازم است در همان محل به پیک پرداخت شود.

تعرفه ارسال کالا در سال 1400

نحوه محاسبه هزینه ارسال کالا با فرمول زیر می باشد:

از 1 تا 20 کیلوگرم 280.000 تومان هر کیلو

از 21 تا 100 کیلوگرم 230.000 تومان هر کیلو

توجه داشته باشید سفارشات عطر ، لوازم آرایشی و بهداشتی پذیرفته نمیشود.

از 100 کیلوگرم به بالا لطفا در تلگرام با پشتیبانی کارگو در ارتباط باشید.

توجه: وزن کالا بصورت عدد صحیح با واحد کیلو گرم محاسبه می شود .

سایر موارد

کلیه مواردی که خارج از قوانین فوق باشد بصورت خاص توسط مدیریت شرکت بررسی و تصمیم مقتضی اتخاذ میشود.

تایید قوانین و مقررات در زمان ثبت نام در وب سایت به منزله قبول و التزام می باشد.

بلاگ پرشین

پرشین را در دنبال کنید

کلیه حقوق سایت متعلق به پرشین
برای اطلاع رسانی و بدون اجرت می باشد.

logofooder
ستاد سازماندهی اینترنتی

سلام
وقتتون بخیر

چطور میتونم کمکتون کنم؟